Firma bukmacherska Etoto przygotowała liczne promocje, dzięki którym obstawianie zakładów może stać się jeszcze bardziej emocjonujące i owocne. Znajdziesz wśród nich między innymi specjalne bonusy za grę w weekendy, wyjątkową ofertę powitalną oraz bonusy za stawianie zakładów na e-sporty. Poniżej znajdziesz zestawienie promocji Etoto, dzięki którym będziesz mógł wykorzystać ofertę, aby mocno zwiększyć swój zysk z grania!

bonusy w etoto
Polski bukmacher Etoto – oferta darmowych bonusów i promocji

WeekendoGranie

Jeśli lubisz obstawiać zakłady w weekendy, Etoto ma dla ciebie ciekawą promocję, dzięki której zmniejszysz ryzyko związane z grą. Postaw w weekend co najmniej trzy zakłady, każdy za co najmniej 50 zł. Niezależnie od ich wyniku firma odda ci 50 zł w środkach bonusowych. Do promocji kwalifikują się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w weekend o minimalnym kursie 1.5 oraz minimalnym kursie każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.20.

3 TOP

Dla osób, które koncentrują swoją uwagę na największych wydarzeniach każdego tygodnia, firma bukmacherska przygotowała promocje na zakłady wyników trzech najgorętszych spotkań w ciągu danych 7 dni. Postaw zakład za min. 100 zł na wygraną lub remis w jednym z trzech wybranych przez Etoto spotkaniach. Jeśli nie trafisz, będziesz mógł odebrać freebet w wysokości 50 zł.

sts promocje bukmacherskie za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nocne granie

Jeśli należysz do grona nocnych marków i lubisz śledzić najciekawsze wydarzenia sportowe zza oceanu, może zainteresować cię oferta Etoto dotycząca meczów NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA (w tym konkursy ALL – STAR, mecz ALL – STAR, USA vs World). Jakie zakłady postawić, aby wziąć udział w promocji? Pojedyncze, wielokrotne albo puls, postawione na wydarzenia LIVE (na żywo), których minimalna stawka to 100 złotych. Aby skorzystać z oferty kurs całkowity zakładu oraz kurs każdego wydarzenie w zakładzie wielokrotnym musi być równy minimum 1.02. 

Typuj naszą

Być może zamiast wydarzeń amerykańskich, wolisz postawić na rodzimą Ekstraklasę. Etoto umożliwia obstawianie zakładów meczów każdej z polskich lig. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig (od Ekstraklasy do 4. ligi). Nawet jeśli ci się nie poszczęści i nie trafisz, dostaniesz freebet 50 zł. Minimalna stawka zakładu to 100 złotych.

Mniej/więcej

Jeśli znudziło ci się dokładne typowanie samych wyników lub w danym meczu nie masz swojego faworyta i szukasz innych interesujących opcji zakładów, to bukmacher Etoto ma dla ciebie ofertę na obstawianie ilości goli, które padną w czasie gry. Przy postawieniu zakład za minimum 50 zł na sumę goli (kwalifikują się zakłady pojedyncze przedmeczowe oraz LIVE (na żywo), postawione na piłkę nożną, o minimalnym kursie zakładu 1.02), nawet w razie niepowodzenia będziesz mógł odbierać freebet o wartości 25 zł.

Kornery

Kolejnym zakładem z grupy mniej standardowych, w których nie będziesz musiał koncentrować się na wyniku meczu są Kornery. Zakład polega na obstawieniu liczby rzutów rożnych, które padną w czasie meczu piłki nożnej. W promocji biorą udział zakłady pojedyncze przedmeczowe oraz LIVE (na żywo), o minimalnej stawce zakładu równej 50 zł i minimalnym kursie zakładu: 1.02.

E-Granie

Dla fanów oglądania sportów online, Etoto przygotował ofertę związaną z obstawianiem wyników dowolnych wydarzeń e-sportowych. Jeśli chcesz wziąć udział w obstawianiu wyniku takiego wydarzenia, kup zakład pojedynczy lub wielokrotny za minimum 50 złotych (min. kurs zakładu i każdego wydarzenia w zakładzie wielokrotnym: 1.02). Jeśli szczęście Ci tym razem nie dopisze, dostaniesz zwrot 50% stawki do max 100 zł w postaci bonusu.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o opisywanych promocjach, odwiedź stronę filmy bukmacherskiej Etoto.

Poprzedni artykułAjax – Vitesse – 23 kwietnia (wtorek)
Następny artykułDortmund – Schalke – 27 kwietnia (sobota)
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Darmowe promocje i bonusy bez depozytu. Ranking najlepszych bukmacherów online. Kody bonusy i promocyjne do bukmacherów internetowych.