Warto jest wiedzieć o najnowszy pakiecie powitalnym bukmachera BetClic Polska, który to operator na start oferuje swoim typerom chociażby pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „KOD510”.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie przez stronę internatową wspomnianego operatora www.betclic.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i każda osoba poradzi sobie z nim bez żadnych problemów.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka, czyli zakład bez ryzyka KONIECZNIE trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu wyżej wymienionym czynności użytkownik może dokonać już pierwszej wpłaty i korzystać w pełni z serwisu bukmachera BetClic Polska.

bonus bez depozytu od sts

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to „mała” strata, ponieważ w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki za jaką został zagrany kupon. Na konto typera może trafić maksymalnie nawet 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej kwoty cała wartość znajdzie się na koncie typera.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że gracze bukmacher BetClic mogą korzystać chociażby z TV BetClic. Można tam w pełni za darmo i co istotne legalnie oglądać wydarzenia sportowe. Dodatkowo wspomniany operator oferuje typerom regularnie ciekawe promocji, w których do odebrania są darmowe bonusy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułWatford – Wolves – 1 stycznia (środa)
Następny artykułChelsea – Nottingham – 5 stycznia (niedziela)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.