Bośnia oraz Irlandia Północna to reprezentacje które w najbliższy czwartek powalczą o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Spotkanie rozgrane zostanie na Bilino Polje gdzie faworytem są gospodarze.

Typy Dnia – 8 października (czwartek)

Bośnia vs Irlandia Północna. Typ i Analiza

Spotkanie rozegrane zostanie w Zenicy gdzie większe szanse na zwycięstwo daje się reprezentacji Bośni. Warto przypomnieć, że w eliminacjach Euro zajęła ostatecznie czwarte miejsce w grupie. W ostatniej kolejce pewnie pokonała Liechtenstein 3-0.

Siłą Bośni jest atak, w ofensywie to zespół bardzo niebezpieczny, warto dodać, że podczas eliminacji strzelili dwadzieścia bramek, czyli więcej od drugiej Finlandii. Natomiast najsłabszym punktem tej reprezentacji jest defensywa.

Bośnia straciła siedemnaście bramek w eliminacjach Euro 2020. Jej słabość w defensywie miesiąc temu wykorzystali Polacy którzy w Zenicy wygrali 2-1. Na swoim boisku Bośniacy w czwartek powinni coś strzelić.

Jednak z powodu ich słabszej obrony postanowiłem zagrać na gole, dokładnie na over 1,5 po kursie 1.45 (Fortuna). Irlandia Północna w tym meczu nie jest faworytem co nie znaczy, że jest bez szans. Moim zdaniem może zaskoczyć.

Nie zapominajmy, że w eliminacjach do ME 2020 mając w grupie Niemcy i Holandię zajęła trzecie miejsce. Irlandia Północna wygrała cztery mecze. W ostatniej kolejce została rozbita przez Niemcy 1-6. Jak więc widać, przez bardzo mocnego rywala. W Lidze Narodów jak na razie zremisowała z Rumunią 1-1 i wysoko przegrała z Norwegią 1-5.

Taka Bośnia więc musiałaby w czwartek wygrać na spokojnie sądząc po słabej defensywie Irlandii Północnej. Pamiętajmy jednak, że Bośniacy ostatnimi czasy prezentują się nierówno, niepewne w defensywie o czym chociażby świadczy porażka z Polską. Tak więc w czwartek goście nie są bez szans.

Typ: powyżej 1,5 gola

Rate this post
Poprzedni artykułAtletico Madryt – Villarreal – Typy bukmacherskie 3 października (sobota)
Następny artykułIslandia – Dania – Typy bukmacherskie 11 października (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.