Ofertę specjalną graczom już na sam początek przygotował bukmacher STS online. Użytkownicy na sam start mogą otrzymać chociażby freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych i bonus do 1200 złotych. To wszystko przy użyciu limitowanego kodu promocyjnego -> BETONLINE.

Freebet bez wpłaty własnej

Freebet STS bez wpłaty własnej

Każdy gracz musi mieć na uwadze, że mecze obecnie można obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że korona wirus dotknąć nasze życie bardzo mocno i wszystkie punkty stacjonarne są zamknięte.

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste. W pierwszej kolejności użytkownik musi wejść na stronę www.STS.pl i założyć swoje konto. Ten proces graczowi zajmie dosłownie moment, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod na bonus bez wpłaty depozytu w STS

Nowy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym –>> BETONLINE otrzyma darmowy bonus o wartości 29 złotych.

Środki znajdą się na koncie gracza po tym jak użytkownik przejdzie poprawnie proces werfikacji danych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

bonus bez depozytu od sts

Premia za wpłatę w STS:

Na bonus do 1200 złotych może liczyć ten gracz, który dokona pierwszego depozytu. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od wpłaconej kwoty przez gracza, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty na swoje konto 800 złotych. Taka wartość otrzyma w formie środków bonusowych.

Otrzymana gotówka automatycznie znajdzie się na koncie gracza po tym jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułFK Słuck – Sławija Mozyrz – 22 marca (niedziela)
Następny artykułIsłacz Mińsk – FK Smalawiczy – 29 marca (niedziela)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.