Bukmacher Fortuna zwiększa aktywnym graczom. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek konieczny w ramach tej promocji jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń.

Użytkownik sam decydujące jakie będą znajdować się zdarzenia na kuponie, ponieważ mogą to być z koszykówki, siatkówki, piłki nożnej czy też esportu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs jego nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera Fortuna, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że z akcji są wykluczone typy zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć a większa wygraną u bukmachera Fortuna. Jednak jego wysokość uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

W ramach tej promocji każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której skład wchodzą chociażby freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN.

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne promocje, jak bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Jednak trzeba mieć nad uwadze fakt, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBarcelona – Alaves – 21 grudnia (sobota)
Następny artykułTottenham – Brighton – 26 grudnia (czwartek)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.