W 1/8 finału pucharu Anglii powinni zameldować się podopieczni Carlo Ancelottiego którzy dzisiejszego wieczoru na Goodison Park podejmować będą drużynę Sheffield Wed. Transmisja w Eleven Sports 3. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 24 stycznia (niedziela)

Everton vs Sheffield Wed. Typ i Analiza

W poprzedniej rundzie pucharu Anglii piłkarze Sheffield Wed wyeliminowali drużynę Exeter 2-0. Dziś czeka ich o wiele trudniejszy sprawdzian. Everton jest przedstawicielem Premier League. Nic więc dziwnego że jest zdecydowanym faworytem.

Ostatnie wyniki pokazują, że gracze Sheffield Wed są w dobrej formie. W czterech ostatnich meczach Championship nie zaznali smaku porażki. Jednak w dalszym ciągu znajdują się w strefie spadkowej, ponieważ często gubili punkty na początku sezonu.

W ostatniej kolejce na swoim boisku pokonali Derby 1-0, wcześniej trzy punkty zdobyli także w starciu z Middlesbrough 2-1. Jednak Championship a puchar Anglii to duża różnica. Co prawda puchary rządzą się swoimi prawami, nie zmienia to faktu, że dziś murowanym faworytem są podopieczni Carlo Ancelottiego.

Spodziewam się ich zwycięstwa, ponieważ grać będą na swoim boisku. Ponieważ są zdecydowanie silniejsi kadrowo, bardziej doświadczeni, w końcu na co dzień rywalizują z najlepszymi w Premier League prawda? no właśnie.

I choć w ostatnim czasie piłkarze Evertonu dobre mecze przeplatali słabszymi, to do dzisiejszego spotkania przystąpią jednak w dobrych nastrojach, gdyż ostatnio w Premier League na wyjeździe poradzili sobie z drużyną Wolves 2-1. Pod każdym względem mają więcej jakości. Być może nie zagrają dziś w najsilniejszym składzie, niemniej powinni wyeliminować Sheffield Wed. W 2019 roku wyrzucili ich z pucharu ligi wygrywając w 1/16 finału 2-0.

Typ: 1

Poprzedni artykułAugsburg – Bayern – Typy bukmacherskie 20 stycznia (środa)
Następny artykułNapoli – Spezia – Typy bukmacherskie 28 stycznia (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.