Tradycyjnie w czwartek rozegrane zostaną mecze Ligi Europy, tym razem czwartej kolejki. Między innymi Alkmaar walczyć będzie z Astaną, czyli drużyną z którą dwa tygodnie temu przed własną publicznością wygrał aż 6-0.

Typy Dnia – 7 listopada (czwartek)

Liga Europy: FC Astana vs Alkmaar. Typ i Analiza

W najbliższy czwartek także powinniśmy się spodziewać zwycięstwa holenderskiej ekipy, powód jest prosty, jest ostatnio w bardzo dobrej formie, dobrze prezentuje się zarówno w defensywie jak i ofensywie.

W lidze holenderskiej też robi się coraz ciekawiej, Alkmaar goni Ajax. Po dwunastu rozegranych kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci sześć punktów do lidera z Amsterdamu. W ostatniej kolejce przed własną publicznością pewnie wygrał z Twente 3-0. W ostatnim czasie Alkmaar dobrze prezentuje się w defensywie.

W meczu z tym przeciwnikiem stworzył sobie aż 33 sytuacje bramkowe i oddał jedenaście celnych strzałów na jego bramkę, poza tym aż 70% czasu utrzymywał się przy piłce. Alkmaar wygrał w pełni zasłużenie! W dobrej formie jest Myron Boadu który w obecnych rozgrywkach strzelił siedem bramek, w tym meczu także wpisał się na listę strzelców.

W najbliższy czwartek powinniśmy się spodziewać zwycięstwa Alkmaaru, nie może być inaczej. Wcześniej na wyjeździe niespodziewanie wysoko wygrał z PSV aż 4-0. Na Philips Stadion imponował pod każdym względem, był bardzo skuteczny, a do tego umiejętnie się bronił, bardzo dobrze spisywał się w obronie.

Mimo że PSV swój mecz rozgrywał przed własną publicznością, stworzył sobie zaledwie sześć sytuacji bramkowych i uwaga, nie oddał żadnego strzału w światło bramki! O czym to świadczy? przede wszystkim o dobrej grze w defensywie zespołu Alkmaaru.

Astana jest w dobrej formie, w lidze ostatnie mecze wygrywała, jednak ten zespół nie jest na tyle dobry by pokrzyżować plany holenderskiej drużynie. Zresztą przed dwoma tygodniami udowodnił swoja wartość wygrywając przed własną publicznością aż 6-0. W meczu z Astaną miał aż 36 okazji strzeleckich i oddał piętnaście strzałów w światło bramki. Będąc w tak dobrej formie na wyjeździe Alkmaar także powinien sobie poradzić.

Typ: 2

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułZenit – RB Lipsk – 5 listopada (wtorek)
Następny artykułValencia – Granada – 9 listopada (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.