W tych niestety bardzo ciężkich czasach musimy zadowolić się ligą białoruską. Kolejne mecze siódmej kolejki Wyszejszaja Liha odbędą się w niedzielę. Między innymi FK Witebsk zmierzy się z drużyną Sławija Mozyrz.

Typy Dnia – 3 maja (niedziela)

FK Witebsk vs Sławija Mozyrz. Typ i Analiza

Po kursie 2.35 w STS moim zdaniem warto stawiać na zwycięstwo piłkarzy FK Witebska. W ligowej tabeli po sześciu rozegranych kolejkach z dorobkiem dziesięciu punktów zajmują piąte miejsce. Mają trzy zwycięstwa na koncie, jeden remis i dwie porażki.

Jest szansa, że po tej kolejce poprawią swój dorobek punktowy. Pamiętajmy, że piłkarze FK Witebska najlepiej czują się przed własną publicznością co udowodnili w meczach z FK Haradzieja i Dynamem-Brześć.

Te drużyny pokonali po 1-0. Oczywiście najbardziej smakowało zwycięstwo z Dynamem-Brześć, czyli aktualnym mistrzem Białorusi. Więcej sytuacji bramkowych stworzył sobie FK Witebsk, miał trzynaście podejść do rywala. Zwycięskiego gola z rzutu karnego strzelili w 87. minucie spotkania którego autorem był Nicolaescu.

Dlaczego przypominam o tym meczu? ponieważ mecz ten pokazał jaką drużyną jest FK Witebsk, jeżeli wygrywa się z mistrzem kraju, to o czymś to świadczy prawda? no właśnie. Po ostatniej wyjazdowej porażce z Isłacz Mińsk 0-2 niewykluczone, że tym razem w niedzielę FK Witebsk odniesie czwarte zwycięstwo w sezonie.

Tym bardziej jest to możliwe, bowiem piłkarze Sławija Mozyrz którzy sklasyfikowani są na trzynastym miejscu w tabeli, przegrali trzy mecze z rzędu, w tym ostatnio w ramach półfinału Białorusi na wyjeździe ulegli drużynie BATE 0-2.

Natomiast wcześniej w lidze na swoim terenie byli gorsi od zespołu FC Mińsk 1-3, a także na boisku Isłacz Mińsk przegrali 1-2. Jak więc widać, licząc wszystkie rozgrywki goście przegrali trzy mecze z rzędu co mogą wykorzystać gospodarze i wygrać. To że u siebie są niebezpieczni nikomu udowadniać nie muszą.

Typ: 1

Poprzedni artykułManagua FC – Ferretti – 30 kwietnia (czwartek)
Następny artykułKopetdag Asgabat – Merw – 8 maja (piątek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.