W 2018 roku zdobyli mistrzostwo Świata. W roku 2021 powalczą o mistrzostwo Europy. W poniedziałek Francuzi i Szwajcarzy stoczą bój o ćwierćfinał Euro 2020. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 28 czerwca (poniedziałek)

Francja vs Szwajcaria. Typ i Analiza

Spotkanie rozegrane zostanie w Bukareszcie gdzie faworytem są Trójkolorowi. W rankingu FIFA sklasyfikowani są na drugim miejscu. W 2018 roku zostali najlepszą drużyną Świata pokonując w finale Chorwację 4-2.

Tegoroczne Euro 2020 rozpoczęli od zwycięstwa z Niemcami 1-0. W następnych dwóch meczach zdobyli tylko dwa punkty, bowiem zremisowali z Węgrami 1-1 i Portugalią 2-2. Ostatecznie Francja awansowała z pierwszego miejsca w grupie do fazy pucharowej.

Zdobyła pięć punktów, ale jak widać, miała bardzo wymagających przeciwników. Bez wątpienia znajdowała się w „grupie śmierci”. Podopieczni Didiera Deschampsa są jednym z głównych faworytów do wywalczenia mistrzostwa Europy.

W poniedziałkowym starciu ze Szwajcarią moim zdaniem będą mieli więcej do powiedzenia, gdyż po prostu mają większy potencjał ofensywny oraz większe doświadczenie. Te ważne elementy mogą zadecydować o ich awansie do ćwierćfinału.

Trzynaste miejsce w rankingu FIFA należy do Szwajcarii. W trzech meczach grupowych zaprezentowała się przeciętnie. Spotkanie z Walią zakończyła remisem 1-1. Z Włochami przegrała 0-3, by w ostatniej kolejce pokonać Turcję 3-1. Z punktu widzenia kibiców reprezentacji Szwajcarii ciężko być optymistą.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułSłowacja – Hiszpania – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa)
Następny artykułStjarnan – Keflavik – Typy bukmacherskie 3 lipca (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.