Niewykluczone, że w przyszłym sezonie w Champions League występować będą piłkarze West Hamu United. Oczywiście ich marzenia się spełnią, jeżeli tegoroczny sezon zakończą w najlepszej czwórce Premier League.

Typy Dnia – 6 lutego (sobota)

Fulham vs West Ham. Typ i Analiza

Jak na razie Młoty są w dobrej drodze. Rozgrywają jeden z najlepszych sezonów w swojej historii. Po dwudziestu dwóch rozegranych kolejkach sklasyfikowane są na piątym miejscu w tabeli, a do czwartego Liverpoolu tracą tylko dwa oczka.

Warto dodać, że piłkarze West Hamu mają jedenaście zwycięstw na koncie, pięć remisów i sześć porażek. Ich dwunastego zwycięstwa w sobotę nie można wykluczać, ponieważ są w dobrej formie którą potwierdzili ostatnio w Birmingham gdzie wygrali z Aston Villą 3-1.

Udany debiut zaliczył Jesse Lingard który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. To bardzo duże wzmocnienie West Hamu. Możemy więc się spodziewać, że Młoty będą biły mocniej! Licząc wszystkie rozgrywki, w ośmiu ostatnich meczach odniosły aż siedem zwycięstw!

Jedyną porażkę odnotowały w ostatnim dniu stycznia gdzie na swoim boisku przegrały z Liverpoolem 1-3. Nie zmienia to faktu, że piłkarze West Hamu są w dobrej dyspozycji przez co w sobotę spodziewam się ich kolejnej wygranej.

Fulham należy do najsłabszych drużyn Premier League o czym świadczy miejsce w strefie spadkowej. Klub ten zajmuje osiemnastą pozycję w tabeli. Największy problem Londyńczycy mają ze skutecznością. Jak dotąd strzelili zaledwie siedemnaście bramek.

Ostatnie zwycięstwo w ekstraklasie odnotowali 30 listopada z Leicester 2-1. Jak więc widać, są totalnie bez formy co ostatnio wykorzystały Lisy i się zrewanżowały 2-0.

Sytuacja kadrowa? gospodarzom w sobotę nie pomogą Cairney i Kongolo. Natomiast gościom Masuaku. Niemniej są mocniejsi kadrowo, w dobrej formie, dlatego uważam że mają bardzo duże szanse powiększyć swój dorobek punktowy. West Ham wygrał trzy ostatnie mecze z Fulham w Premier League plus dwa towarzyskie.

Typ: 2

Rate this post
Poprzedni artykułBarcelona – Ath. Bilbao – Typy bukmacherskie 31 stycznia (niedziela)
Następny artykułAth. Bilbao – Levante – Typy bukmacherskie 11 lutego (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.