Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom granie bez podatku. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład AKO, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Nie da się ukryć, że nie często zdarza się granie u legalnych bukmacherów bez podatku. Jednak Fortuna wychodzi swoim graczom na przeciw i w swojej ofercie posiada akcje „Happy Hours”, która dostępna jest przez całą dobę.

Nadmienić jest warto, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystraczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dodać bonus kursowy „Happy Hours” do swojej kuponu. To sprawia, że automatycznie zakład będzie objęty promocją.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

W ramach oferty promocyjnej „Happy Hours” dopuszcza się jedynie kupony wielkozdarzeniowe, na których muszą być co najmniej trzy zdarzenia.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy, ponieważ kwalifikacja się wszystkie zakłady, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

bonus bez depozytu od sts

Główny wymóg każdego typu jest taki, że musi on pochodzić z oferty przedmeczowej i jego kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.30.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i został rozliczony, jako wygrany to bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna, a do tego wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Na start gracze mogą otrzymać nawet 1135 PLN:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premie równowartości pierwszego depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Użytkownicy, którzy posiadają już konto u bukmachera eFortuna mogą skorzystać chociażby z TV Fortuna. Można tam oglądać wydarzenia sportowe na żywo online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułJuventus – AS Roma – Typy bukmacherskie 1 sierpnia (sobota)
Następny artykułManchester United – LASK – Typy bukmacherskie 5 sierpnia (środa)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.