Z tego powodu, że piłkarze Heidenheim zajęli trzecie miejsce na zapleczu Bundesligi, a Werder szesnastą lokatę w ekstraklasie, to obie drużyny walczą o być albo nie być w przyszłym sezonie w Bundeslidze.

Typy Dnia – 6 lipca (poniedziałek)

Heidenheim vs Werder Brema. Typ i Analiza

Pierwsze bezpośrednie spotkanie piłkarze Werderu Brema i Heidenheim mają za sobą. Jak się zakończyło? kibice przed telewizorami nie zobaczyli żadnego gola. Z remisu powinni bardziej cieszyć się ci drudzy, bo przed nimi rewanż na swoim boisku.

Na Weserstadion bukmacherzy spodziewali się zwycięstwa Werderu, a kibice liczyli na zwycięstwo tego klubu i się przeliczyli. Mimo że gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, bo 67% czasu i stworzyli sobie piętnaście sytuacji bramkowych, nie zdołali strzelić ani jednego gola.

Drużyna z zaplecza Bundesligi nie potrafiła z kolei oddać żadnego strzału w światło bramki, a podjeść do przeciwnika miała jedenaście. Moim zdaniem generalnie mecz należał do wyrównanych i podobnego przebiegu spotkania możemy spodziewać się na boisku Heidenheim.

Mimo to bukmacherzy w dalszym ciągu większe szanse na utrzymanie się w Bundeslidze dają piłkarzom Werderu Brema o czym chociażby świadczy kurs na awans 1.40 (Fortuna). Nie muszą w poniedziałek tego spotkania wygrać, wystarczy im nawet bramkowy remis by w przyszłym sezonie ponownie cieszyć się grą w Bundeslidze. Osobiście tak samo Werderowi daję większe szanse na sukces.

Za nimi przede wszystkim przemawia doświadczenie, w końcu od wielu lat byli przeciętną drużyną Bundesligi prawda? no właśnie, rywalizowali z najlepszymi. I jakoś ciężko wyobrazić sobie tę drużynę w drugiej lidze niemieckiej. W ostatniej kolejce zawodnicy Bremy rozgromili FC Koeln 6-1. Ktoś pewnie powie, a co tam jedno dobre spotkanie o niczym nie świadczy.

Sugerujecie że to był przypadek? lub Koziołki zlekceważyły przeciwnika? radziłbym się zastanowić. Porażka w ostatniej kolejce z Bielefeld 0-3 pokazała, że Heidenheim jest do ogrania. Trzecie miejsce w drugiej lidze niezłe, ale z kim w sezonie walczyć musieli piłkarze Heidenheim a z kim zawodnicy Werderu Brema? no właśnie. Tak więc nie dziwi mnie, że bukmacherzy faworyzują drużynę z Weserstadion.

Typ: 2 (awans)

Rate this post
Poprzedni artykułChelsea – Watford – 4 lipca (sobota)
Następny artykułReal Madryt – Alaves – 10 lipca (piątek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.