Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata 2022 pomiędzy Holandią a Norwegią. Nie zmienia to faktu, że wyraźnym faworytem są „Pomarańczowi”. Transmisja w Polsat Sport.

Typy Dnia – 16 listopada (wtorek)

Holandia vs Norwegia. Typ i Analiza

Spotkanie rozegrane zostanie na De Kuip w Rotterdamie. W Oslo obie reprezentacje podzieliły się punktami. Holandia zremisowała z Norwegią 1-1, ale pozostawiła po sobie lepsze wrażenie.

W Oslo stworzyła sobie szesnaście sytuacji bramkowych, oraz częściej utrzymywała się przy piłce. Norwegowie mieli siedem podejść do przeciwnika. W tym meczu dopisywało im szczęście, dziś może im tego zabraknąć.

Poza ostatnim remisem z Czarnogórą 2-2 większość spotkań ostatnimi czasy „Pomarańczowi” zakończyli zwycięstwem. Warto przypomnieć, że wcześniej pokonali Gibraltar 6-0, Łotwę 1-0, Turcję 6-1 i Czarnogórę 4-0.

Po dziewięciu spotkaniach mają dwadzieścia punktów na koncie i zajmują pierwsze miejsce w grupie „G”. Natomiast reprezentacja Norwegii ma dwa punkty mniej przez co sklasyfikowana jest na miejscu trzecim.

Ostatnio bezbramkowo zremisowała z Łotwą. Natomiast wcześniej wygrała z Czarnogórą 2-0 i zremisowała z Turcją 1-1. Do słabeuszy Norwegia nie należy. Ale większy potencjał ofensywny mają Holendrzy. Powinni dziś to potwierdzić, zwłaszcza że swój mecz rozgrywać będą w Rotterdamie.

Typ: 1 (kurs 1.51 na LVBET)

Poprzedni artykułBordeaux – PSG – Typy bukmacherskie 6 listopada (sobota)
Następny artykułVillarreal – Barcelona – Typy bukmacherskie 27 listopada (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.