W najbliższą niedzielę odbędą się dwa ostatnie spotkania drugiej kolejki ekstraklasy białoruskiej. W tym drużyna Isłacza Mińska przed swoją publicznością mierzyć będzie się z drużyną FK Smalawiczy.

Typy Dnia – 29 marca (niedziela)

Isłacz Mińsk vs FK Smalawiczy. Typ i Analiza

W tej rywalizacji faworyta nietrudno wskazać, większe szanse na zwycięstwo bukmacherzy dają gospodarzom i moim zdaniem słusznie. W pierwszej kolejce piłkarze Isłacza Mińska zgodnie z planem pokonali Nioman Grodno 1-0.

Trzeba podkreślić że było to ciężkie spotkanie dla nich, przez większość spotkania bardzo się męczyli, ale pokazali, że w piłce nożnej trzeba grać do końca, czyli do ostatniej sekundy spotkania. W ich przypadku było to opłacalne, bowiem w 88. minucie zwycięskiego gola strzelił Yansane.

Jak widać drużyna Isłacza Mińska dobrze rozpoczęła sezon, trzy punkcie na koncie są, będą kolejne? na to się zanosi, bowiem ich niedzielnym przeciwnikiem jak widać są zawodnicy FK Smalawiczy, czyli zespół który w pierwszej kolejce sprawił niespodziankę remisując na wyjeździe z Dynamem-Brześć 1-1.

To był mecz w którym trzeba jasno powiedzieć, drużyna FK Smalawiczy zremisowała, ale miała dużo szczęścia, przede wszystkim to faworyt zawiódł na całej linii. Tak, można powiedzieć że gracze Dynama-Brześć zremisowali na własne życzenie.

Dlatego w moim odczuciu tego remisu FK Smalawiczy nie należy brać na poważnie. W jakiej są dyspozycji tak naprawdę okaże się w najbliższą niedzielę. Jednak tym razem mimo to większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzom którzy po prostu są lepszą drużyną.

Tego samego zdania są bukmacherzy o czym doskonale świadczą kursy na ich zwycięstwo w granicach 2.10 w STS. Po takim kursie naprawdę warto pokusić się o postawienie na ich wygraną. W 2018 w lidze piłkarze Isłacza Mińska dwukrotnie 1-0 pokonali FK Smalawiczy. Jak więc widać, niewykluczone że w najbliższą niedzielę także odniosą zwycięstwo.

Typ: 1

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 1229 złotych na start u bukmachera STS. Limitowany kod promocyjny.
Następny artykułDynamo-Brześć – Szachcior Soligorsk – 8 kwietnia (środa)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.