W niedzielę rozegranych zostanie wiele spotkań Ligi Narodów. W tym między innymi Islandia rywalizować będzie z Danią. Faworytem tego starcia są goście. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

Typy Dnia – 11 października (niedziela)

Islandia vs Dania. Typ i Analiza

Większe szanse na zwycięstwo daje się Duńczykom. Powinniśmy się zgodzić z bukmacherami, gdyż Islandia w ostatnich meczach Ligi Narodów prezentowała się jednym słowem słabo. Po dwóch kolejkach nie ma żadnego punktu na koncie.

Lepiej natomiast spisała się w miniony czwartek, podczas spotkania z Rumunią z którą wygrała 2-1. Przypomnijmy, obie drużyny walczyły o przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Po dwóch bramkach Sigurdssona Islandia mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

To był dobry występ tego właśnie piłkarza. Islandia jak widać odniosła zwycięstwa, choć trzeba przyznać łatwo nie było. Rumunia też nie rozegrała wielkiego meczu. Uważam, że w najbliższym meczu z Danią Islandczycy będą mieli większy problem.

Mocną stroną Duńczyków zawsze była, jest i będzie ofensywa. W ostatnim czasie jedyną porażkę zanotowali z Belgią 0-2, ale jak widać to był przeciwnik klasy światowej. Natomiast w drugiej kolejce Ligi Narodów bezbramkowo zremisowali z Anglią.

Warto podkreślić, że więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie Duńczycy będąc w tym spotkaniu bliżej zwycięstwa. Co nie udało się w meczu z Anglią, udało się w towarzyskim meczu z Wyspami Owczymi. Tu Dania wygrała pewnie 4-0.

Historia bezpośrednich spotkań przemawia za Danią. Ostatni raz wygrała z Islandią w 2016 roku towarzysko 2-1. Dziś selekcjoner Danii także może pochwalić się mocniejszą jedenastką przez co spodziewam się zwycięstwa jego drużyny.

Typ: 2

Rate this post
Poprzedni artykułBośnia – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 8 października (czwartek)
Następny artykułPolska – Bośnia – Typy bukmacherskie 14 października (środa)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.