Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w najbliższą sobotę trzy punkty zainkasują piłkarze Istiqlol Dushanbe którzy o godzinie 14:00 przed własną publicznością podejmować będą drużynę Kuktosh.

Typy Dnia – 25 kwietnia (sobota)

Istiqlol Dushanbe vs Kuktosh. Typ i Analiza

W Tadżykistanie w najlepszej lidze rozegrano dotychczas trzy kolejki. Patrząc w tabelę widać, że na dzień dzisiejszy dość dobrze radzą sobie piłkarze Istiqlol Dushanbe którzy jak dotąd w trzech grach zdobyli siedem punktów.

To im wystarcza aby zajmować pierwsze miejsce w tabeli. Owszem, tyle samo punktów zainkasowali także piłkarze Khatlon przez co są wiceliderem, ale liczy się bilans bramkowy, a ten lepszy maja zawodnicy Istiqlol Dushanbe którzy do tej pory strzelili aż jedenaście bramek tracąc przy tym zaledwie dwa gole.

Jak więc widać, pod względem gry w obronie i ataku prezentują się bardzo solidnie, to są ich bardzo mocne strony. Nic więc dziwnego, że w najbliższą sobotę bukmacherzy stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta o czym świadczą kursy w granicach 1.16.

W STS kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.18, troszkę mało prawda? niestety, ale na szczęście jest rozwiązanie, spokojnie można stawiać z handicapem 0:1 po kursie 1.55. Bo jest szansa, że i to bardzo duża, że piłkarze Istiqlol Dushanbe wygrają przekonująco.

Rywal im niestraszny, mimo że gracze Kuktosh nie zaznali jeszcze smaku porażki co pokazuje ten bilans spotkań 1-2-0 to bukmacherzy są niemal w 100% pewni, że drużyna Istiqlol Dushanbe wygra gładko i przyjemnie jak to uczyniła pod koniec września ubiegłego roku kiedy na boisku Kuktosh wygrała aż 6-1.

Dodajmy że ostatecznie piłkarze Istiqlol Dushanbe sięgnęli po mistrzostwo Tadżykistanu mając aż piętnaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Khujand. Jak więc widać są najlepsi, w pierwszej kolejce rozgromili Dushanbe 83 aż 7-0, następnie 2-0 pokonali CSKA Pomir Dushanbe i ostatnio zremisowali z Khatlon 2-2. W sobotę powinni wygrać bez problemów.

Typ: 1 (Handicap 0:1)

Poprzedni artykułSzachcior Soligorsk – FK Słuck – 17 kwietnia (piątek)
Następny artykułManagua FC – Ferretti – 30 kwietnia (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.