Słabe występy w Serie A nie zmienią faktu, że po trzech kolejkach Ligi Mistrzów Juventus sklasyfikowany jest na pierwszym miejscu w grupie „H”. Dziś wieczorem podejmować będzie rosyjski Zenit. Transmisja w Polsat Sport Premium 4.

Typy Dnia – 2 listopada (wtorek)

Juventus vs Zenit. Typ i Analiza

W Serie A „Stara Dama” po jedenastu rozegranych kolejkach ma tylko piętnaście punktów na koncie i plasuje się dopiero na dziewiątym miejscu w tabeli. W tym sezonie jak widać jest przeciętną włoską drużyną.

Ostatnie wyniki pokazują, że delikatnie mówiąc nie jest w najlepszej formie. W ostatniej kolejce Serie A przegrała z Veroną 1-2. We wcześniejszym spotkaniu z Sassuolo 1-2 także nie zdobyła żadnego punktu.

Jednak trzy dotychczasowe zwycięstwa w Lidze Mistrzów pokazują, że europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. Przypomnijmy, na starcie Juventus wygrał z Malmo FF 3-0, a następnie pokonał Chelsea 1-0 i Zenit 1-0.

Intuicja mi podpowiada, że mimo braku formy piłkarze „Starej Damy” wygrają dzisiejsze spotkanie z Zenitem. Skoro poradzili sobie na ciężki terenie w Petersburgu, są w stanie tym bardziej wygrać w Turynie. Doświadczenie w Champions League robi swoje.

Zenit to przeciętniak europejskich pucharów. Zespół który w pierwszej kolejce LM przegrał z Chesea 0-1, oraz z wcześniejszym wspomnianym Juventusem. Ich zwycięstwo z Malmo FF 4-0 o niczym nie świadczy, bo Szwedzi są „dostarczycielem punktów”.

Sytuacja kadrowa przed tym meczem wygląda następująco. De Sciglio, Kean i Ramsey to kontuzjowani piłkarze Juventusu. W zespole Zenitu wyłączeni z gry są Kuzyayev, Santos i Ozdoev. Po ostatnich wpadkach w Serie A Włosi będą chcieli pozostawić po sobie dobre wrażenie w Lidze Mistrzów.

W jakiej formie by nie był Juventus, pamiętajcie, Juventus to Juventus!

Typ: 1

Poprzedni artykułInter – S. Tiraspol – Typy bukmacherskie 19 października (wtorek)
Następny artykułBordeaux – PSG – Typy bukmacherskie 6 listopada (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.