Pierwsze spotkanie siódmej kolejki Yokary Liga odbędzie się w ten piątek. Na boisku Kopetdag Asgabat gościć będzie drużyna o nazwie Merw. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.

Typy Dnia – 8 maja (piątek)

Kopetdag Asgabat vs Merw. Typ i Analiza

Mam jednak nadzieję że do takiego scenariusza nie dojdzie, ponieważ spodziewam się zwycięstwa piłkarzy Kopetdag Asgabat. Zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli. Ich ostatnie mecze kończyły się różnymi wynikami, ich bilans spotkań to 2-2-2. Można więc powiedzieć, że prezentują się przeciętnie. Dlaczego więc liczę na ich zwycięstwo? ponieważ zawodnicy Merw jak na razie nie istnieją w meczach wyjazdowych.

Oznacza to że na obcym terenie spisują się po prostu słabo. W tabeli znajdują się na szóstym miejscu. Mają dwa zwycięstwa na koncie i aż cztery porażki. Większość spotkań przegrali własnie na wyjeździe o czym świadczy ten bilans spotkań 0-0-3. Trzeba też podkreślić, że nie strzelili ani jednego gola, a stracili sześć bramek.

Jak więc widać, piłkarze Merw najgorzej czują się na wyjazdach przez co bukmacherzy i eksperci przewidują zwycięstwo gospodarzy. Mało tego, najnowszy mecz z Merw u siebie piłkarze Kopetdag Asgabat zakończyli zwycięstwem dwa do zera.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc, że w najbliższy piątek z trzech punktów cieszyć będą się gospodarze. Mimo że dwa ostatnie mecze przegrali, w ostatniej kolejce z drużyną Sagadam 0-1. Pora więc na przełamanie, ponieważ trafił im się ulubiony przeciwnik który w dodatku na wyjazdach prezentuje niski poziom.

Na wyjeździe piłkarze Merw przegrali dotychczas z takimi drużynami jak Ahal 0-3, Altyn Asyr 0-2 i ze Sagadam 0-1. Powinni więc gospodarze to wykorzystać i zainkasować w piątek trzy punkty.

Typ: 1

Poprzedni artykułFK Witebsk – Sławija Mozyrz – 3 maja (niedziela)
Następny artykułFC Koeln – Mainz – 17 maja (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.