Lahti wygrało pięć ostatnich spotkań z HIFK, kolejny raz obie drużyny bezpośrednio rywalizować będą już w najbliższą niedzielę. Jak widać tym razem Lahti swoje spotkanie rozegra przed własną publicznością. Jeżeli goście mają się im kiedyś zrewanżować, to myślę że właśnie w tę niedzielę jest do tego najlepsza okazja.

Typy Dnia – 30 czerwca (niedziela)

Veikkausliiga: Lahti vs HIFK. Typ i Analiza

Mimo to bukmacherzy nie widzą w tym spotkaniu wyraźnego faworyta co jest naturalne, bowiem obie drużyny w tym sezonie znajdują się w dolnej części tabeli. Dokładnie Lahti po dwunastu rozegranych meczach plasuje się na dziewiątej lokacie, mając na koncie czternaście punktów. Dotychczas odnotowało zaledwie trzy zwycięstwa, pięć remisów i cztery porażki.

To że Lahti jak wcześniej wspomniałem wygrało pięć ostatnich spotkań z HIFK nie znaczy, że w niedzielę wygrała szósty raz. Tu stawiałbym w kierunku gości, dokładnie na ich zwycięstwo z opcją remisu po kursie 1.53 w Fortunie. Naprawdę jest duża szansa że tego spotkania nie przegrają, dlaczego? odpowiedź jest prosta, ponieważ są w lepszej formie.

HIFK w pięciu ostatnich spotkaniach nie odnotowało porażki i to trzeba podkreślić, tak więc do niedzielnego spotkania piłkarze tego klubu przystąpią w lepszych nastojach niż ich przeciwnik. HIFK zremisowało trzy mecze i co najważniejsze, odnotowało ostatnio dwa zwycięstwa. Co prawda na swoim terenie, ale jednak, z VPS 2-1 i ostatnio z SJK 1-0.

Natomiast wcześniej zremisowało u siebie z Interem Turku 1-1, na wyjeździe z KPV 1-1 i także 1-1 na własnym terenie z KuPS. Ostatnią porażkę HIFK zanotowało na początku maja z Rovaniemi 0-1. Jak więc widać, jakby nie patrzeć ten zespół jest w lepszej formie niż Lahti które przegrało dwa ostatnie mecze. Natomiast w czterech ostatnich odnotowało trzy porażki i zaledwie jedno zwycięstwo.

No ale właśnie, z kim to Lahti wygrało? na wyjeździe z Mariehamn 1-0. Jednak wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku, bowiem Mariehamn stworzyło sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, dokładnie dziewiętnaście i oddało siedem strzałów w światło bramki. Tak więc Lahti wygrało, ale też miało dużo szczęścia czego mu zabrakło w trzech pozostałych meczach.

Przypomnijmy, na terenie Honki uległo 0-2, przed własną publicznością było gorsze od Rovaniemi 1-2, a w ostatniej kolejce zostało rozbite przez KuPS gdzie na jego terenie przegrało aż 1-5. Podsumowanie krótkie i na temat, w lepszej formie jak widać jest HIFK i jeżeli ma się drużynie Lahti zrewanżować, to nie będzie tak dobrej okazji jak w najbliższą niedzielę.

Typ: X2

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułWłochy K – Chiny K – 25 czerwca (wtorek)
Następny artykułChile – Peru – 4 lipca (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.