Piłkarze Managua FC i Ferretti powalczą w czwartek o finał Liga Primera – Clausura. O godzinie 6:00 rano czasu polskiego wszystko będzie jasne kto awansuje do finału. Będzie to bezpośrednie trzecie z rzędu spotkanie tych drużyn.

Typy Dnia – 30 kwietnia (czwartek)

Managua FC vs Ferretti. Typ i Analiza

Niespodzianką będzie, jeżeli piłkarze Managua FC nie odniosą przed własną publicznością zwycięstwa, ale mam nadzieję że do takiego scenariusza nie dojdzie. Sezon ligowy zakończyli na pierwszym miejscu w tabeli, mając aż siedem punktów przewagi nad drugim Esteli i trzecim Diriangen.

I tu trzeba zaznaczyć, że najwięcej punktów wywalczyli na swoim boisku, bo aż dwadzieścia pięć. W dziewięciu rozegranych meczach odnotowali aż osiem zwycięstw, a tylko w jednym meczu podzielili się z przeciwnikiem punktami.

Wyraźnie widać, że na własnym obiekcie zawodnicy Managua FC prezentują się rewelacyjnie, więc oczywiste jest, że w czwartek liczę na ich zwycięstwo. Jak wspomniałem na początku analizy, z Ferretti mierzyć będą się trzeci raz z rzędu.

W osiemnastej kolejce po bramce Gutierreza w 80. minucie wygrali z tą drużyną 1-0 udowadniając tym samym, że u siebie są bardzo mocni. Natomiast w tym najnowszym półfinałowym meczu na terenie Ferretti obie drużyny nie zdołały strzelić żadnego gola. Jednak to piłkarze Managua FC są w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Jeżeli spojrzymy na ostatnie wyjazdowe mecze Ferretti, to kibice tego klubu mają się czego obawiać, bowiem ich pupile na pięć spotkań odnotowali aż cztery porażki, wygrać zdołali jedynie na terenie Ocotal 1-0.

Rywal ten jednak należał do słabszych drużyn Liga Primera – Clausura o czym świadczy przedostatnie dziewiąte miejsce w sezonie po osiemnastu grach. Natomiast z takimi drużynami jak Jalapa, Juventus Managua, Diriangen i Managua FC piłkarze Ferretti przegrali. Nie ma więc lepszego dowodu by stwierdzić, że na wyjazdach ten zespół gra słabo co w czwartek powinna wykorzystać Managua FC i wygrać.

Typ: 1

Poprzedni artykułIstiqlol Dushanbe – Kuktosh – 25 kwietnia (sobota)
Następny artykułFK Witebsk – Sławija Mozyrz – 3 maja (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.