Wicemistrzowie Norwegii, a mowa o piłkarzach Molde w najbliższy czwartek na Aker Stadion rywalizować będą z Valerengą. Jak się pewnie domyślacie, faworytem jest Molde, zgadza się. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 27 maja (czwartek)

Molde vs Valerenga. Typ i Analiza

W rywalizacji tych drużyn większe szanse na zwycięstwo daje się gospodarzom, zwłaszcza że dobrze rozpoczęli nowy sezon. Po czterech rozegranych meczach mają dziesięć punktów na koncie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Tyle samo punktów na koncie ma drugie w tabeli Bodo/Glimt. Jak więc widać, piłkarze Molde muszą mieć się na baczności. Jeżeli w tym sezonie marzy im się mistrzowski tytuł, to absolutnie muszą wygrywać takie mecze.

Do czwartkowego meczu przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ dwa ostatnie mecze zakończyli zwycięstwem. Najpierw na swoim boisku pewnie ograli Brann 4-0, natomiast w ostatniej kolejce odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Rosenborgiem 3-2.

Mimo kontuzjowanych Ellingsena, Haraldseida i Sjolstada w moim odczuciu wicemistrzowie Norwegii zainkasują trzy punkty. Ostatnie mecze pokazały, że bardzo dobrze prezentują się w ofensywie co powinni także udowodnić w czwartek.

Valerenga z dorobkiem pięciu punktów plasuje się na szóstej pozycji w tabeli. Ma słabszy atak, jak dotąd strzeliła sześć bramek. Po ostatnich jej meczach ciężko być dobrej myśli. Ostatnio tylko zremisowała z Mjondalen 1-1, a wcześniej niespodziewanie przegrała z Kristiansund 1-2.

W jej drużynie kontuzjowany jest Holm. Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie Molde pewnie wygrało u siebie z Valerengą 4-1. W czwartek także liczę na ich zwycięstwo.

Typ: 1

Poprzedni artykułManchester United – Liverpool – Typy bukmacherskie 13 maja (czwartek)
Następny artykułRosja – Bułgaria – Typy bukmacherskie 5 czerwca (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.