Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje na start bukmacher Etoto. Na sam start każdy z typerów może otrzymać nawet 1500 PLN.

1500 PLN na start w Etoto.

1500 PLN na start w Etoto.

Etoto jest to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce, gdzie reklamują go chociażby Borek, czy też Smokowski. Wspomniany operator regularnie za obstawienie meczy przyznaje bonusy swoim graczom.

Bonus 100% wpłaty w Etoto?

Pierwsza i zarazem podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie chwile, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

bonus bez depozytu od sts

Następnie pozostaje graczowi dokonanie wpłaty, za którą każdy użytkownik może liczyć na dodatkowe środki:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 740 PLN. W prezencie gracz otrzyma taka samą wartość. Łącznie będzie posiadał 1480 PLN na zakłady bukmacherskie.

Środki na koncie gracza znajdą się automatycznie. Typer będzie mógł je wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Chociaż zaznaczyć jest warto, że promocja objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt. A maksymalna premia, jaka może znaleźć się na koncie typera to 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułEspanyol – Fuenlabrada – Typy bukmacherskie 1 kwietnia (czwartek)
Następny artykułReal Madryt – Eibar – Typy bukmacherskie 3 kwietnia (sobota)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.