Warto jest wiedzieć, że legalny bukmacher BetFan Polska zmienia swój pakiet powitalny, w którym to na start każdy gracz może liczyć na zakład bez ryzyka, aż do 600 PLN.

Bonus powitalny do 600 PLN dla typerów

Bonus powitalny do 600 PLN dla typerów

Warto jest mieć na uwadze, że jest to najwyższy Cashback na polskim rynku bukmacherskim. A chcąc z niego skorzystać wystarczy spełnić proste warunki promocji.

Pierwsza, a zarazem podstawowa czynność jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane. Założenie konta nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Chcąc dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka wymagane jest wpisanie hasła promocyjnego — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy nadmienić, iż jest to jedyny moment, aby to zrobić.

bonus bez depozytu od sts

Po spełnieniu tych warunków pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu promocyjnego. Dopuszczone są zarówno zakładu SOLO, ale i AKO, na których mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher BetFan posiada w swojej ofercie. Dodatkowo typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułStuttgart – Schalke – Typy bukmacherskie 27 lutego (sobota)
Następny artykułSchalke – Mainz – Typy bukmacherskie 5 marca (piątek)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.