W sobotę w Moskwie na stadionie VTB Arena Rosjanie towarzysko podejmować będą Bułgarię. Faworytem starcia są gospodarze. Transmisja spotkania w Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 5 czerwca (sobota)

Rosja vs Bułgaria. Typ i Analiza

Mocniejszą reprezentacją jest Rosja przez co oczekuję jej zwycięstwa. Świadczy o tym także miejsce w rankingu FIFA w którym znajduje się na 39. pozycji. Natomiast Bułgaria lokuje się na miejscu numer 68.

W ostatnich meczach Rosjanie prezentowali się w kratkę. W eliminacjach mistrzostw Świata po zwycięstwach z Maltą 3-1 i Słowenią 2-1 przegrali ze Słowacją 1-2. Natomiast w meczu sprawdzającym przed Euro 2020 zremisowali z Polską 1-1.

Wprawdzie piłkarze Sbornej nie są w najlepszej formie, ale w tym roku pozostawili po sobie lepsze wrażenie niż Bułgarzy którzy w dziesięciu ostatnich meczach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo z Gibraltarem 3-0 w spotkaniu towarzyskim.

Ich gra kompletnie się nie klei, zdecydowanie brakuje im jakości, takiej pewności siebie. Porażki w kwalifikacjach MŚ ze Szwajcarią 1-3, Włochami 0-2, bezbramkowy remis z Irlandią Północną oraz ostatni remis ze Słowacją 1-1 w meczu towarzyskim są złym znakiem przed pojedynkiem z Rosją.

Jeżeli chodzi o najnowsze bezpośrednie spotkanie tych reprezentacji, to ostatni raz spotkały się w 2010 roku, wówczas Rosja towarzysko wygrała z Bułgarią 1-0.

Typ: 1

Poprzedni artykułMolde – Valerenga – Typy bukmacherskie 27 maja (czwartek)
Następny artykułUkraina – Macedonia Północna – Typy bukmacherskie 17 czerwca (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.