Rosjanie są już pewni awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy, ale po ostatniej porażce z Belgią do wtorkowego spotkania nie przystąpią w najlepszych nastrojach. Poprawić humory mogą sobie przekonującym zwycięstwem nad San Marino.

Typy Dnia – 19 listopada (wtorek)

Eliminacje Euro 2020: San Marino vs Rosja. Typ i Analiza

W rankingu FIFA reprezentacja San Marino zajmuje miejsce numer 209 co jest jedną wielką tragedią. Można powiedzieć jest najsłabszą drużyną Świata! Kolejne eliminacje tym razem do mistrzostw Europy są tego najlepszym dowodem.

San Marino przegrało wszystkie dziewięć spotkań, straciło w nich aż 46 bramek, a strzeliło zaledwie jednego gola. Wreszcie przełamało się ostatnio w starciu z Kazachstanem gdzie przed własną publicznością przegrało 1-3. Zdobyta bramka tej reprezentacji była czymś wyjątkowym, piłkarze cieszyli się jakby zdobyli mistrzostwo Świata.

No niestety San Marino podczas każdych eliminacji walczy tylko o jedno, o to by przede wszystkim stracić jak najmniej bramek, niestety te eliminacje w ich wykonaniu znów są tragiczne, niestety, 46 straconych bramek świadczy o bardzo, ale to bardzo słabej defensywie, tak było od wielu lat, tak jest do dziś.

Nic więc dziwnego, że jest to najsłabsza reprezentacja Globu. Piłkarze grają dla rozrywki, zabawy, a nie na poważnie, jednym słowem, są amatorami. Natomiast Rosjanie to profesjonaliści którzy w przeciwieństwie do San Marino grają w poważnych rosyjskich klubach. Dlatego we wtorek powinniśmy się spodziewać ich wysokiego zwycięstwa.

Na mistrzostwa Europy awansują z drugiego miejsca grupy I. Podczas tych eliminacji odnotowali siedem zwycięstw i dwie porażki. Stracili osiem bramek, a strzelili 28. Najwięcej podczas spotkania z San Marino z którym przed własną publicznością wygrali aż 9-0! Warto przypomnieć przebieg tego spotkania.

Rosjanie 76% czasu utrzymywali się przy piłce, stworzyli sobie aż 44 sytuacje bramkowe i oddali aż dziewiętnaście strzałów w światło bramki! Po stronie San Marino w strzałach liczba zero. Historie lubią się powtarzać, dlatego w najbliższy wtorek liczę na kolejne przekonujące zwycięstwo reprezentacji Rosji.

Typ: powyżej 5 gola (5 bramek=zwrot)

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułPortugalia – Litwa – 14 listopada (czwartek)
Następny artykułLeganes – Barcelona – 23 listopada (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.