Trzy spotkania i trzy porażki to bilans spotkań Niebieskich po restarcie Bundesligi. Wygląda to bardzo źle i nic nie wskazuje na to, by mieli odżyć w najbliższym czasie.

Typy Dnia – 30 maja (sobota)

Schalke vs Brema. Typ i Analiza

Gracze Schalke sklasyfikowani są na dziewiątym miejscu w tabeli i powinni być z tej pozycji zadowoleni patrząc na to, jak prezentowali się w ostatnich spotkaniach. Bardzo ciężko ich chwalić, zwłaszcza że odnotowali trzy porażki z rzędu co jest złym sygnałem przed kolejnymi meczami Bundesligi.

Przez braki kadrowe w defensywie piłkarze Schalke bardzo słabo spisują się w obronie co nie powinno nas dziwić, stąd tak fatalnie wyniki w ostatnim czasie. Jak wyglądał ich najnowszy mecz? na wyjeździe ulegli drużynie Dusseldorf 1-2.

Być może dla niektórych ludzi była to niespodzianka, ale dla mnie żadna, bo nie od dziś wiadomo, że ten zespół przeżywa poważny kryzys formy. Wcześniej Schalke przegrało z takimi drużynami jak Augsburg 0-3 i Borussia Dortmund 0-4.

Z pewnością kibice tego klubu chcieliby, aby ten sezon już się zakończył, bo przecież nie da się patrzeć na grę Niebieskich, a światełka w tunelu niestety nie widać. Dlatego w tej rywalizacji większe szanse na zwycięstwo daję Werderowi Brema który w ostatnim czasie prezentował się znacznie lepiej.

W ligowej tabeli co prawda plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli co na dzień dzisiejszy oznacza spadek. Za to w tabeli formy drużyna Werderu sklasyfikowana jest na miejscu dwunastym (5 ostatnich spotkań). Tu zaś piłkarze Schalke zajmują ostatnie miejsce co świadczy o ich tragicznej formie.

Wszystko na temat. Jak widać lepsi są dziś zawodnicy Werderu co udowodnili w dwóch ostatnich meczach pokonując na wyjeździe Freiburg 1-0 i remisując ostatnio na swoim boisku z Moenchengladbach 0-0. Tak więc w najbliższą sobotę w moim odczuciu goście jakieś punkty wywalczą, niewykluczone że trzy.

Typ: X2

Rate this post
Poprzedni artykułUnion Berlin – Mainz – 27 maja (środa)
Następny artykułWisła Płock – Korona Kielce – 31 maja (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.