Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w przyszłym sezonie Schalke gościć będzie na zapleczu Bundesligi. Nie wierzę w to, by piąty w tym sezonie nowy szkoleniowiec Dimitrios Grammozis uratował Niebieskich przed spadkiem.

Typy Dnia – 5 marca (piątek)

Bundesliga: Schalke vs Mainz. Typ i Analiza

Po dwudziestu trzech rozegranych kolejkach piłkarze Schalke zamykają tabelę Bundesligi. Bilans spotkań jest tragiczny. To zaledwie jedno zwycięstwo, sześć remisów i szesnaście porażek.

Pod względem defensywnym prezentują się katastrofalnie. Liczba sześćdziesięciu jeden straconych bramek doskonale świadczy o tym, że ich linia obronna jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Oczywiście w piątek stawiam w kierunku Mainz.

Ci co prawda także znajdują się w strefie spadkowej, dokładnie z dorobkiem siedemnastu punktów sklasyfikowani są na przedostatnim siedemnastym miejscu w tabeli. Ale za to mają więcej jakości w ofensywie i lepiej się bronią co pokazuje ten bilans bramkowy 23-44.

W najnowszym meczu piłkarze Mainz na swoim boisku przegrali z Augsburgiem 0-1. Natomiast wcześniej na wyjeździe pokonali Moenchengladbach 2-1, na BayArena zremisowali z Leverkusen 2-2 oraz u siebie wygrali z Union Berlin 1-0.

Przez większość porażek w ostatnich tygodniach władze Schalke postanowiły dać szanse nowemu trenerowi. Dimitrios Grammozis, bo o nim mowa, ma postawić ten klub na nogi. Uważam jednak że zmiana szkoleniowca niewiele pomoże, zwłaszcza że Niebiescy mają poważne problemy kadrowe. Lista nieobecnych piłkarzy jest długa. Po ostatnich wysokich porażkach ze Stuttgartem 1-5 i Borussią Dortmund 0-4 z punktu widzenia kibica Schalke ciężko być optymistą.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)

Rate this post
Poprzedni artykułPewne 600 PLN u legalnego bukmachera BetFan.
Następny artykułDynamo Kijów – Villarreal – Typy bukmacherskie 11 marca (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.