W ostatnim meczu czwartej kolejki białoruskiej ekstraklasy zmierzą się drużyny Sławija Mozyrz i Ruchu Brześć. Dodajmy, że obie drużyny rywalizować będą już w najbliższy poniedziałek.

Typy Dnia – 13 kwietnia (poniedziałek)

Sławija Mozyrz vs Ruch Brześć. Typ i Analiza

Jak wygląda forma obu drużyn? w ostatnich tygodniach lepiej w piłkę grali piłkarze Sławija Mozyrz którzy trzeba podkreślić, odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. W tym dwukrotnie na swoim boisku pokonali wicemistrza Białorusi, czyli BATE, w ramach drugiej kolejki Wyszejszaja Liha 2-1, oraz podczas pierwszego spotkania półfinału Białorusi również przed własną publicznością wygrali 1-0. Tym razem bohaterem spotkania został Pantia który już w jedenastej minucie wpisał się na listę strzelców. Także w tym meczu lepsi byli gracze Sławija Mozyrz.

Jedynie w statystykach posiadania piłki lepsze było BATE które 58% czasu utrzymywało się przy piłce. Tak poza tym piłkarze Sławija Mozyrz stworzyli sobie dziesięć sytuacji bramkowych oraz oddali siedem strzałów w światło bramki przeciwnika.

W tych dwóch statystykach BATE było słabszą drużyną. Te dwa zwycięstwa z drużyną która w poprzednim sezonie wywalczyła wicemistrzostwo Białorusi z pewnością dodało piłkarzom Sławija Mozyrz więcej pewności siebie. Tym bardziej, że w ostatnim czasie, a dokładnie czwartego kwietnia pokonali także drużynę Dynama-Brześć 2-1, czyli aktualnego mistrza Białorusi.

Jak więc widać, gospodarze tego spotkania są w dobrej formie, grają ostatnio na tyle dobrze, że moim zdaniem powinni w poniedziałek poradzić sobie z drużyną Ruchu Brześć. Tym bardziej zanosi się na ich zwycięstwo, bowiem goście dwa ostatnie mecze zakończyli porażką. Najpierw w ramach drugiej kolejki ekstraklasy na własnym stadionie ulegli drużynie Eniergietyk-BDU 0-1, a następnie odnieśli wyjazdową porażkę z BATE 0-1.

Delikatnie mówiąc, nie były to najlepsze mecze Ruchu Brześć przez co w moim odczuciu w poniedziałek będzie im ciężko wywalczyć nawet jeden punkt, zwłaszcza że w lepszych humorach do tego spotkania przystąpią piłkarze Sławija Mozyrz.

Typ: 1

Poprzedni artykułDynamo-Brześć – Szachcior Soligorsk – 8 kwietnia (środa)
Następny artykułSzachcior Soligorsk – FK Słuck – 17 kwietnia (piątek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.