W środowym meczu ze Słowacją Hiszpanów interesować będzie tylko zwycięstwo, ponieważ po dwóch kolejkach mają zaledwie dwa punkty na koncie. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 23 czerwca (środa)

Słowacja vs Hiszpania. Typ i Analiza

W rankingu FIFA Hiszpania sklasyfikowana jest na szóstym miejscu. Jednak w meczach ze Szwecją i Polską nie przypominała reprezentacji z najwyższej półki. Na szczęście urwaliśmy jej punkty 1-1.

Natomiast we wcześniejszym meczu ze Szwecją Hiszpanom zabrakło skuteczności przez co obie reprezentacje podzieliły się punktami. Nie padała żadna bramka. W środę powinni zaprezentować się o wiele lepiej, zwłaszcza że ich rywalem będzie Słowacja która plasuje się na trzydziestym szóstym miejscu w rankingu FIFA.

Zwycięstwo z Polską 2-1 pokazało, że reprezentacja ta ma potencjał ofensywny. W eliminacjach mistrzostw Świata Słowacy między innymi wygrali z Rosją 2-1. Jak więc widać, nie można ich lekceważyć.

Niemniej Hiszpania powinna sobie poradzić z tym przeciwnikiem, w końcu to drużyna bardziej doświadczona, drużyna z lepszymi jakościowo piłkarzami którzy na co dzień występują w mocnych klubach. Dlatego przewiduję zwycięstwo tej właśnie reprezentacji.

W drugiej kolejce po golu Forsberga Słowacja przegrała ze Szwecją. Nie wypadła w tym meczu najlepiej, gdyż nie oddała żadnego strzału w światło bramki. Po tej porażce mogła stracić pewność siebie. No co tu dużo pisać, podopieczni Luisa Enrique powinni takie mecze wygrywać, w końcu są szósta siłą w rankingu FIFA!

Typ: 2

Rate this post
Poprzedni artykułSzwajcaria – Turcja – Typy bukmacherskie 20 czerwca (niedziela)
Następny artykułFrancja – Szwajcaria – Typy bukmacherskie 28 czerwca (poniedziałek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.