W poprzednim sezonie kibice byli w raju, bowiem ich Sheffield Utd prezentowało się rewelacyjnie. Awansując do Premier League jako beniaminek, sezon Szable zakończyły na dziewiątym miejscu w tabeli. Dziś zajmują miejsce dwudzieste.

Typy Dnia – 13 grudnia (niedziela)

Southampton vs Sheffield United. Typ i Analiza

Jesteśmy po jedenastu rozegranych kolejkach. Jak widać piłkarze Sheffield Utd sklasyfikowani są na ostatnim miejscu w Premier League. Najgorszy jest fakt, że nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa, a odnieśli zaledwie jeden remis i aż dziesięć porażek.

Podsumowując ich poprzedni sezon i obecny możemy powiedzieć, z nieba do piekła. W poprzednim sezonie kibice Sheffield Utd byli w raju. Dziś przeżywają bardzo trudne, koszmarne chwile, bo wygląda na to, że będzie to dla ich drużyny ostatni sezon w ekstraklasie angielskiej.

W tym sezonie Szable są cieniem samego siebie, jednym słowem, w ich grze brakuje wszystkiego. Przede wszystkim mają problemy ze zdobywaniem bramek. W jedenastu grach strzeliły zaledwie pięć goli. Więcej pisać nie trzeba.

Święci są aktualnie szóstą siłą Premier League, a to jest bardzo duża różnica. W przeciwieństwie do Sheffield Utd są zdecydowanie mocniejsi pod względem ofensywnym. Mają sześć zwycięstw na koncie, dwa remisy i trzy porażki.

Oczywiście piłkarze Southampton są w zdecydowanie lepszej formie. W ostatnim wyjazdowym meczu z Mewami zainkasowali trzy punkty. Wcześniej napsuli sporo krwi Manchesterowi United przegrywając ostatecznie 2-3. Poza tym między innymi pokonali Newcastle 2-0 i Aston Villę 4-3. W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonali Sheffield Utd, na wyjeździe 1-0 i u siebie 3-1.

Więc tym bardziej powinni poradzić sobie w najbliższą niedzielę, zwłaszcza że Szable prezentują się w tym sezonie beznadziejnie. Praktycznie wszystkie mecze przegrywają, w ostatniej kolejce uległy Leicester 1-2. Jakichś poważnych problemów kadrowych w ekipie Southampton nie widać. Po kursie 1.75 w STS warto więc stawiać na ich zwycięstwo.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułLeicester – AEK – Typy bukmacherskie 10 grudnia (czwartek)
Następny artykułManchester United – Leeds – Typy bukmacherskie 20 grudnia (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.