Rynek bukmacherski rozwija się z roku na rok coraz prężniej głownie za sprawą dużego zainteresowania zakładami sportowymi. Mecze piłki nożnej są głównym czynnikiem angażującym społeczność sportową do zakładów. Legalny bukmacher STS w przeciwieństwie do swojej konkurencji posiada bardzo dużą ilość placówek w których można dokonać zakładów. Bukmacher ten jest rozpoznawalny na terenie Polski gdzie rozpoczęła się jego działalność. Star-typ sport bo tak nazywa się bukmacher ma swoją historię już od 1997 roku w Katowicach. Od 2018 roku STS został sponsorem Polskiej Ligi E-sportowej a jego działalność cały czas rozszerza się. Obecnie STS zatrudnia już ponad 1300 pracowników, a ilość klientów w ciągu roku szacuje się na ponad 200 000.

zakłady bukmacherskie sts
Polskie zakłady bukmacherskie STS

Co przyciąga klientów do STS?

Rzeczą która przyciąga to powszechna dostępność do palcówek w których można bezpośrednio nabyć los do postawienia swoich pieniędzy na daną drużynę. Ilość dostępnych w całej Polsce placówek to blisko 470 co zapewnia dostęp dla praktycznie każdego dla takiego punktu. Dzięki dostępności punktów ilość klientów stale ulega zwiększeniu, ponad to STS wprowadził możliwość wygenerowania e-kuponu który może zostać zakupiony za pośrednictwem internetu. Taka polityka jaka obecnie jest prowadzona przez tego bukmachera sprawia że cały czas zyskuje on na popularności.

Innymi czynnikami które przyciągają klientów do STS są duża ilość dyscyplin sportowych, możliwość podglądania bieżących wyników meczy na stronie internetowej. Nastawienie na młodych objawia się również w postaci dołączenia do powszechnie znanych dyscyplin sportowych również takiego rodzaju sportu jakim jest Esport. Kuszącymi stawkami ilością sportów, oraz dostępem elektronicznej rejestracji sprawia że coraz więcej klientów przekonuje się właśnie do tego bukmachera.

sts promocje bukmacherskie za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego wybrać akurat STS?

Wybierająca bukmachera zastanawiamy się przede wszystkim czy spełnia on nasze oczekiwania dotyczące sportu którym jesteśmy zainteresowani i stawek proponowanych do zakładów. Oczywiście ze względu na ilość bukmacherów na rynku czasami ciężko jest wybrać ostateczną opcję, jednak przez dostępność STS praktycznie w każdym miejscu w Polsce wybór jest oczywisty. Dobrze prowadzona strona, możliwość zakupu kuponu przez internet oraz w oddziale niskie prowizje od wygranej to wszystko składa się na całość mówiącą o tym że bukmacher STS to najlepszy wybór jeżeli chodzi o nowoczesne zakłady bukmacherskie w Polsce.

Opis strony bukmachera STS

Na oficjalnej stronie bukmachera STS mamy możliwość zapoznania się ze swoimi statystykami dotyczącymi naszych zakładów, stosunku wygranych do przegranych itp. Takie narzędzie analityczne pozwala w przyszłości redukować straty jeżeli chodzi o kupony które nie weszły w poczet wygranej. Strona główna zapewnia nam dostęp do podstawowych dyscyplin sportowych jak i możliwości podglądania ofert specjalnych na zakłady związane z dużymi wydarzeniami sportowymi. Szybka rejestracja umożliwia bez zbędnych formalności zarejestrowanie się jako użytkownik.

Opcja płatności umożliwia bardzo szybkie i bezpieczne dostanie się do swojego konta bankowego za pośrednictwem strony i płatność za kupony. Zaraz obok strony z płatnościami możemy również dowiedzieć się o tym jak wyglądają najnowsze bonusy dotyczące zakładów, rejestracji czy też wydarzeń sportowych. Całość strony jest złożona z górnego paskowego menu z głównymi funkcjonalnościami strony, oraz z pozostałych menu bocznych gdzie możemy sprawdzić interesująca nas treść specjalistyczną jak ilość drużyn i mecze. Strona posiada swoją wersję mobilną oraz aplikację dzięki czemu jest możliwość posiadania jej zawsze kiedy to potrzebne.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułGórnik Zabrze – Cracovia – 29 marca (piątek)
Następny artykułBarcelona – Espanyol – 30 marca (sobota)
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Darmowe promocje i bonusy bez depozytu. Ranking najlepszych bukmacherów online. Kody bonusy i promocyjne do bukmacherów internetowych.