Różne, dziwne wyniki padają w ekstraklasie białoruskiej na początku sezonu. Czy w rywalizacji pomiędzy Szachcior Soligorsk a FK Słuck kibice także będą świadkami niespodzianki? tego wykluczać nie można.

Typy Dnia – 17 kwietnia (piątek)

Szachcior Soligorsk vs FK Słuck. Typ i Analiza

Po kursach wystawionych przez bukmacherów wyraźnie widać, że murowanym faworytem są piłkarze Szachciora Soligorsk, ale przecież wyżej w ligowej tabeli sklasyfikowani są zawodnicy FK Słucka, dokładnie na trzecim miejscu, mając na koncie siedem zgromadzonych punktów.

Jak więc widać, aktualnie są trzecia siłą Wyszejszaja Liha. Przynajmniej na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że do kopciuszków piłkarze FK Słuck nie należą. Dotychczas odnieśli dwa zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Skoro do tej pory w paru spotkaniach padły niespodzianki, to dlaczego w tym meczu miałoby być inaczej i miałby wygrać faworyt, czyli Szachcior Soligorsk? no właśnie, zastanówmy się, przecież ta drużyna plasuje się na słabszym dwunastym miejscu w tabeli i zdecydowanie słabiej prezentuje się w ofensywie.

To być może nie przypadek, bo gracze Szachciora Soligorsk w czterech rozegranych meczach strzelili uwaga, zaledwie dwa gole. Jak więc widać, mają poważny problem ze zdobywaniem bramek. Natomiast goście mają siedem bramek na koncie.

Ostatnio przed własną publicznością zremisowali z FK Witebsk 1-1. Wcześniej odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Isłacz Mińsk 3-2. Jak w tym czacie prezentowali się gracze Szachciora Soligorsk? w ramach czwartej kolejki na wyjeździe tylko bezbramkowo zremisowali z drużyną FK Smalawiczy, a wcześniej w pucharze Białorusi przegrali z Dynamem-Brześć 0-2.

Jeszcze wcześniej w lidze zremisowali z Nioman Grodno 0-0. Od trzech spotkań nie potrafią strzelić nawet gola, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie. Nie powinniśmy się więc zdziwić, jeżeli w piątek górą będą piłkarze FK Słucka którzy przede wszystkim lepiej spisują się w ofensywie.

Typ: X2

Poprzedni artykułSławija Mozyrz – Ruch Brześć – 13 kwietnia (poniedziaek)
Następny artykułIstiqlol Dushanbe – Kuktosh – 25 kwietnia (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.