Po dwóch meczach Euro 2020 reprezentacja Szwajcarii ma jeden punkt na koncie. W ostatnim meczu grupowym rywalizować będzie z Turcją. Ma bardzo duże szanse na zwycięstwo. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport.

Typy Dnia – 20 czerwca (niedziela)

Szwajcaria vs Turcja. Typ i Analiza

W dwóch dotychczasowych meczach Euro 2020 Turcy nic nie pokazali. Nie zdołali strzelić żadnego gola, a stracili ich pięć. Tragicznie wypadli na tle reprezentacji Włoch z którą przegrali 0-3.

Natomiast w meczu z Walią pozostawili po sobie lepsze wrażenie. Ostatecznie jednak znów musieli pogodzić się z porażką 0-2. Tym samym Turcy zajmują ostatnie miejsce w grupie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielę lepsza będzie Szwajcaria.

Reprezentacja ta sklasyfikowana jest na trzynastym miejscu w rankingu FIFA. Turcja zajmuje miejsce dwudzieste dziewiąte. Szwajcarzy są lepiej zgrani, mają większy potencjał ofensywny i lepiej się bronią.

Co prawda mecz z Włochami zakończyli porażką 0-3, ale w odróżnieniu od Turcji pokazali się z lepszej strony. Mistrzostwa Europy rozpoczęli od remisu z Walią 1-1. Ale byli bardzo bliscy zwycięstwa, bowiem w 85. minucie ich bramka została nieuznana z powodu spalonego.

Po dwóch ostatnich meczach Turcji można powiedzieć, światełka w tunelu nie widać. Są źle przygotowani do tego turnieju pod każdym względem. Poza Euro 2020 większość spotkań w ostatnim czasie Szwajcaria wygrała co jest dobrym znakiem przed starciem z Turcją. Mecz z Walią pokazał, że Shaqiri i Embolo dobrze się rozumieją na boisku. W niedzielę powinni to udowodnić.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułUkraina – Macedonia Północna – Typy bukmacherskie 17 czerwca (czwartek)
Następny artykułSłowacja – Hiszpania – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.