We wtorek 12 października reprezentacja Szwecji rozegra kolejne spotkanie w eliminacjach Mistrzostw Świata 2022. Na Friends Arena podejmować będzie reprezentację Grecji. Transmisja w Polsat Sport Premium 3.

Typy Dnia – 12 października (wtorek)

Szwecja vs Grecja. Typ i Analiza

W dotychczasowych meczach grupy „B” najwięcej do powiedzenia mieli Hiszpanie (13 pkt) i Szwedzi którzy z dorobkiem dwunastu punktów zajmują drugie miejsce w grupie. W Atenach przegrali z Grecją 1-2.

Na Friends Arena powinni się zrewanżować, bo na tym stadionie czują się jak ryba w wodzie co udowodnili w trzech ostatnich meczach. Na tym obiekcie wygrali ostatnio z reprezentacją Kosowa 3-0. Wcześniej w eliminacjach MŚ niespodziewanie pokonali także Hiszpanię 2-1.

Poza tym w meczu towarzyskim ograli też Uzbekistan 2-1. Jak więc widać, w najbliższym meczu z Grecją Szwedzi mają szanse się zrewanżować. Po ostatnim zwycięstwie z reprezentacją Kosowa z którą wygrali zasłużenie z pewnością są uskrzydleni.

Co ciekawe, podczas tych eliminacji Grecy nie zaznali jeszcze smaku porażki. W pięciu meczach odnieśli dwa zwycięstwa i trzy remisy, przez co z dziewięcioma punktami na koncie zajmują trzecie miejsce w grupie.

Tak więc gospodarze przed rewanżem podwójnie będą zmotywowani. Sądząc po ich dobrej formie scenariusz ich zwycięstwa jest bardzo prawdopodobny. Grecja ostatnio wygrała z Gruzją 2-0. Szwecja to reprezentacja zdecydowanie z wyższej półki sklasyfikowana na siedemnastym miejscu w rankingu FIFA.

Typ: 1

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułDordrecht – Helmond – Typy bukmacherskie 10 października (niedziela)
Następny artykułInter – S. Tiraspol – Typy bukmacherskie 19 października (wtorek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.