W pierwszej kolejce Ligi Narodów Turcy podejmować będą reprezentację Węgier. Każde inne rozstrzygniecie niż ich zwycięstwo będzie trzeba uznać za niespodziankę. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

Typy Dnia – 3 września (czwartek)

Turcja vs Węgry. Typ i Analiza

Mam jednak nadzieję że do takiego scenariusza nie dojdzie i trzy punkty zainkasują Turcy. To zespół mocny w ofensywie, ale jego najmocniejszym punktem przede wszystkim jest defensywa. W eliminacjach Euro 2020 Turcy doznali zaledwie jednej porażki, poza tym dwa mecze zremisowali i odnieśli siedem zwycięstw.

Mając w grupie Francję, czyli aktualnych mistrzów Świata awans na mistrzostwa Europy wywalczyli sobie z drugiego miejsca. Warto zaznaczyć, że w dziesięciu grach stracili najmniej bramek, bo zaledwie trzy.

W ostatniej kolejce na wyjeździe wygrali z Andorą 2-0, ale spokojnie mogli strzelić trzy, cztery gole gdyby postarali się lepiej. Bo jednak przeciwnika nie do końca na poważnie potraktowali. Jak wiadomo w tych eliminacjach większość spotkań Turcy wygrali.

Napsuli też sporo krwi mistrzom Świata remisując we Francji 1-1. I to właśnie najlepszy dowód świadczący o tym, że Turcja należy do najmocniejszych reprezentacji Świata która w rankingu FIFA co prawda sklasyfikowana jest na dwudziestym dziewiątym miejscu. Jednak remis z reprezentacją która zajmuje drugie miejsce o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Natomiast reprezentacja Węgier znajduje się w tej chwili na 52. miejscu w rankingu FIFA. Mimo zdobycia dwunastu punktów w eliminacjach Euro 2020 nie udało jej się wyjść z grupy, ponieważ ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Cztery mecze wygrała, cztery przegrała. W ostatniej dziesiątej kolejce na wyjeździe przegrała z Walią 0-2.

Na koniec warto przypomnieć, że w sześciu ostatnich meczach licząc także towarzyskie Węgry odnotowały aż pięć porażek. Natomiast Turcja zaledwie jedną w trzynastu ostatnich meczach. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają Turcję w roli wyraźnego faworyta o czym świadczą kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.63.

Typ: 1

Poprzedni artykułLegia Warszawa – Jagiellonia Białystok – Typy bukmacherskie 29 sierpnia (sobota)
Następny artykułHiszpania – Ukraina – Typy bukmacherskie 6 września (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.