Bukmacher STS oferuje graczom promocją na zmagania dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Premier League. Wystarczy wytypować poprawnie zmagania z tej serii spotkań, aby otrzymać extra bonus. Pula nagród wynosi 5 000 złotych.

Bonus dla każdego na Premier League

Bonus dla każdego na Premier League

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS Polska, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze, że kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Premier League. Oddany typ musi pochodzić na dokładny wynik każdego spotkania.

W najbliższej serii potyczek dojdzie do takich zmagań jak chociażby Chelsea vs Arsneal, Wolves vs Liverpool, Manchester United vs Burnley.

BetClic: Kod promocyjyn za darmo

Stawka każdego zakładu musi wynieść dokładnie 13 złotych. W promocji nie bierze udziału żaden zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Każdy typer ma prawo zagrać pięć kuponów spełniających te warunki.

Gracze, których zakład został rozliczony jako wygrany otrzymają wygrana, a poza tym podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 5 000 zlotych.

STS: Kod promocyjny 2020

Bukmacher STS w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom bonus już za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Wówczas na koncie gracza znajdzie się premia o wartości 29 złotych.

W dodatku to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszego depozytu otrzyma kolejne środki do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułAston Villa – Watford – 21 stycznia (wtorek)
Następny artykułSouthampton – Tottenham – 25 stycznia (sobota)
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują graczom najlepsze zakłady sportowe w Polsce? STS daje graczom bonus bez depozytu, Fortuna freebet, a Betclic cashback.