W drugiej kolejce mistrzostw Europy 2020 w grupie „C” w Bukareszcie Ukraina podejmować będzie Macedonię Północną. Mecz transmitowany będzie na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 17 czerwca (czwartek)

Ukraina vs Macedonia Północna. Typ i Analiza

Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Ukraińcom którzy mimo porażki w pierwszej kolejce z Holandią 2-3 pozostawili po sobie dobre wrażenie. Jak radzili sobie w eliminacjach MŚ? z Kazachstanem, Finlandią i Francją zremisowali 1-1.

Poza porażką z Holandią w pierwszym meczu Euro 2020, wcześniej Ukraina w sparingu pewnie pokonała Cypr 4-0 oraz Irlandię Północną 1-0. W rankingu FIFA sklasyfikowana jest na dwudziestym czwartym miejscu.

Z kolei Macedończycy zajmują miejsce sześćdziesiąte drugie. W Bukareszcie nie daje im się większych szans na odnotowanie korzystnego rezultatu. Nie wyszedł im pierwszy mecz z Austrią z którą przegrali 1-3.

W eliminacjach mistrzostw Świata Macedonia sensacyjnie wygrała z Niemcami 2-1. Poza tym rozgromiła Liechtenstein 5-0 i przegrała z Rumunią 2-3. Reprezentacja ta ma mniejszy potencjał ofensywny, dlatego większe szanse na zwycięstwo daję Ukrainie.

Z Niemcami Macedonia wygrała tylko dlatego, że przeciwnik po prostu ją zlekceważył czego z pewnością nie uczyni Ukraina. Yarmolenko czy Zinchenko to piłkarze którzy stanowią o sile ofensywnej tej reprezentacji. Jestem dobrej myśli, że w środę poprowadzą ją do zwycięstwa.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułRosja – Bułgaria – Typy bukmacherskie 5 czerwca (sobota)
Następny artykułSzwajcaria – Turcja – Typy bukmacherskie 20 czerwca (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.