W siedemnastej kolejce włoskiej Serie A piłkarze Verony na swoim boisku podejmować będą zawodników Crotone. Goście są bez formy, a na zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy wystawili kursy w graniach 1.80. Warto brać!

Typy Dnia – 10 stycznia (niedziela)

Verona vs Crotone. Typ i Analiza

Verona zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. I choć w ostatnim czasie prezentowała się przeciętnie, to z pewnością jest dziś zdecydowanie mocniejszą drużyną niż Crotone które w przeciwieństwie do niej zamyka tabelę Serie A.

Jej rywal w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. W szesnastu grach wygrał zaledwie dwa razy, trzykrotnie dzielił się punktami i przegrał aż jedenaście spotkań, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn w ekstraklasie.

Największym bólem głowy szkoleniowca Crotone jest bardzo słaba defensywa. Jego piłkarze stracili dotychczas trzydzieści osiem bramek, a w pięciu ostatnich meczach aż trzynaście. W ostatniej kolejce przegrali z AS Romą 1-3, a wcześniej z Interem aż 2-6.

Jak więc widać, Crotone ostatnio gra słabiutko co w niedzielę powinna wykorzystać Verona. W ekipie gości niezdolni do gry są Benali i Cigarini. Natomiast w niedzielę gospodarze będą musieli radzić sobie bez Veloso, Favilliego, Benassiego i Pawła Dawidowicza.

Niemniej powinni zainkasować trzy punkty, gdyż w tym sezonie są po prostu mocniejsi o czym zresztą świadczy miejsce w tabeli. W dwóch ostatnich meczach Verona zdobyła cztery punkty co też powinno napawać optymizmem. Po wyjazdowym zwycięstwie nad Spezią 1-0 w ostatniej kolejce zremisowała na terenie Torino 1-1. Są duże szanse, że w niedzielę pokona Crotone które w obronie prezentuje się fatalnie.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułValencia – Cadiz – Typy bukmacherskie 4 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułLeeds – Brighton – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.