Ten mecz dla obu drużyn nie ma żadnego znaczenia, zwłaszcza dla piłkarzy Spal którzy już parę tygodni wcześniej musieli pogodzić się ze spadkiem do Serie B. Niemniej w dzisiejszym meczu oczekuję zwycięstwa Verony.

Typy Dnia – 29 lipca (środa)

Verona vs Spal. Typ i Analiza

Tabela wyraźnie pokazuje, która drużyna jest lepsza i powinna być faworytem. Na dziewiątym miejscu sklasyfikowani są piłkarze Verony, nic więc dziwnego, że w starciu z najsłabszą ekipą Serie A bukmacherzy stawiają ich w roli wyraźnego faworyta.

Przepaść między tymi drużynami jest duża. Po 36. grach gospodarze zgromadzili czterdzieści sześć punktów. Natomiast goście zaledwie dwadzieścia. Jak więc widać, w tabeli obie drużyny dzieli różnica aż dwudziestu sześciu punktów. Nie trzeba być dobrym ekspertem by stwierdzić, że lepsi po prostu są piłkarze Verony.

Należą do przeciętych drużyn Serie A i powinni poradzić sobie z dzisiejszym przeciwnikiem który tragicznie prezentuje się w defensywie. Do tej pory Spal straciło aż siedemdziesiąt jeden bramek. Ostatni mecz z Torino zakończyło remisem 1-1, chociaż porażka wisiała w powietrzu, bo przegrywając 0-1 gola na wagę remisu strzelili na dziesięć minut przed końcem spotkania.

W ciągu 90. minut lepiej spisywali się gracze Torino, częściej atakowali. Natomiast Spal miało zaledwie trzy okazje strzeleckie przez co moim zdaniem jakimś cudem zremisowało. Zresztą wcześniejsze porażki pokazują, jak słabą są drużyną.

Między innymi zostali rozbici przez AS Romą 1-6. Porażki doznali nawet w meczu z innym spadkowiczem, a mianowicie z Brescią 1-2. Jeżeli przegrywa się z takimi drużynami, to o czymś to świadczy prawda? no właśnie. Defensywa Spal praktycznie nie istnieje. Warto także podkreślić, że ich najsłabszym punktem jest także ofensywa o czym świadczy ten bilans bramkowy 26-71.

Owszem, Verona także jest bez formy co nie zmienia faktu, że jest dziewiątą siłą Serie A co jest wielką różnicą. To więc wspaniała okazja na przełamanie się. Jednego możemy być pewni, po jej ostatniej wysokiej porażce z Lazio 1-5 motywacji z pewnością nie zabraknie. Na boisku Spal Verona wygrała 2-0.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułChelsea – Wolves – 26 lipca (niedziela)
Następny artykułJuventus – AS Roma – Typy bukmacherskie 1 sierpnia (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.