Dwa do zera. Takim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy Villarrealem a Dymamem Kijów na korzyść przedstawiciela La Liga. Rewanż dziś wieczorem o godzinie 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 3.

Typy Dnia – 18 marca (czwartek)

Villarreal vs Dynamo Kijów. Typ i Analiza

W pierwszym meczu na stadionie Olimpijskim w Kijowie więcej do powiedzenia mieli piłkarze Villarrealu którzy zasłużenie wygrali 2-0. Warto podkreślić, że Ukraińcy nie oddali żadnego strzału w światło bramki.

Jak więc widać, to najlepszy dowód na to, że lepsza była Żółta Łódź Podwodna. Na Estadio de la Ceramica także spodziewam się jej zwycięstwa, gdyż ta drużyna ma więcej jakości, w końcu występuje w La Liga prawda? no właśnie.

Co ważne, do dzisiejszego spotkania piłkarze Villarealu przystąpią w dobrych humorach, ponieważ ostatnio w lidze pokonali Eibar 3-1. Tym samym było to ich drugie zwycięstwo z rzędu co jest dobrym znakiem.

Sytuacja kadrowa hiszpańskiej drużyny przedsatawia się następująco. Tego dnia na boisku nie zobaczymy Torresa, Rulli’ego, Moreno, Iborry i Coquelina co nie zmienia faktu, że jako drużyna Villarreal jest mocniejszy.

Na szczęście problemy kadrowe mają także goście. W ich drużynie kontuzjowani są Baluta, Burda, Clayton, Kostevych, Neshcheret i Verbic. W lidze grają dobrze o czym świadczy pierwsze miejsce w tabeli i ostatnie zwycięstwo z FK Zoria Ługańsk 2-0. Jednak Liga Europy a mecze ligowe to duża różnica.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułManchester United – West Ham – Typy bukmacherskie 14 marca (niedziela)
Następny artykułLyon – PSG – Typy bukmacherskie 21 marca (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.