W ekstraklasie fińskiej tylko jedna drużyna nie odnotowała dotychczas ani jednego zwycięstwa, mowa o VPS które w najbliższy poniedziałek przed własną publicznością zmierzy się z KuPS które tym samym będzie faworytem co nie powinno nikogo dziwić. Łącznie gospodarze przegrali cztery meczu z rzędu, czy goście to wykorzystają? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 17 czerwca (poniedziałek)

Veikkausliiga: Po dziesięciu meczach VPS bez zwycięstwa!

Myślę że po kursie w granicach 1.90 można spróbować grać na ich zwycięstwo, w końcu mierzyć się będą z jedną z najsłabszych drużyn Veikkausliiga prawda? no właśnie. Po jedenastu rozegranych meczach KuPS plasuje się na szóstej pozycji mając na koncie szesnaście punktów, ale liga jest tak wyrównana, że do lidera Ilves traci zaledwie trzy oczka. Jak więc widać, w każdym momencie może nam się zmienić lider.

Jest parę powodów dla których warto stawiać na zwycięstwo KuPS, chociażby forma obu drużyn która zdecydowanie przemawia na korzyść właśnie tej drużyny która w ostatnim czasie prezentowała się lepiej niż VPS. Dwa tygodnie temu KuPS na swoim boisku przegrało z SJK 0-1. Wcześniej natomiast przed własna publicznością wygrało z liderem Ilves 1-0.

W tym spotkaniu bohaterem spotkania został Ayarna który zapewnił swojej drużynie cenne zwycięstwo strzelając gola w 75. minucie. W całym meczu KuPS stworzyło sobie osiem sytuacji bramkowych i oddało siedem strzałów w światło bramki przeciwnika, częściej też utrzymywało się przy piłce, dokładnie 55% czasu.

Natomiast lider tabeli był cieniem samego siebie, oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę rywala, w sumie stworzył sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych. Takie zwycięstwa z takimi drużynami jak Ilves uskrzydlają. Drużyna nabiera większej pewności siebie, jeżeli wygrywa się z liderem, to znaczy że można wygrać z każdym prawda? no właśnie. Dlatego jest wielka szansa, że w poniedziałek KuPS zainkasuje trzy punkty.

Jak w ostatnim czasie prezentowało się VPS? jak napisałem na początku analizy przegrało cztery mecze z rzędu, w tym w pucharze Finlandii w półfinale z Mariehamn 1-3. Poza tym w lidze kolejno na własnym obiekcie przegrało z Rovaniemi 0-1, na wyjeździe uległo Mariehamn 0-1 i w najnowszym meczu wyjazdowym przegrało z HIFK 1-2. Jak więc widać, w zdecydowanie lepszej formie są piłkarze KuPS. W poprzednim roku, dokładnie 29 września pokonali na wyjeździe VPS 3-0.

Wtedy byli zdecydowanie lepsi, bowiem stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, dokładnie 19 i oddali aż trzynaście strzałów w światło bramki przeciwnika który z kolei oddał tylko trzy celne strzały na bramkę. Podsumowując, jak widać w lepszej formie jest KuPS, do tego w ostatnim bezpośrednim meczu w lidze zasłużenie wygrało z VPS będąc drużyną zdecydowanie lepszą, niewykluczone więc, że odniesie także zwycięstwo z najbliższy poniedziałek.

Typ: 2

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułRepublika Południowej Afryki K – Chiny K – 13 czerwca (czwartek)
Następny artykułEkwador – Chile – 22 czerwca (sobota)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.