W piątkowy wieczór w Krakowie zmierzą się dwie najlepsze drużyny grupy spadkowej, Wisła podejmować będzie Koronę Kielce. Obie drużyny dzieli różnica zaledwie dwóch punktów na korzyść Białej gwiazdy która w tej grupie zajmuje pierwsze miejsce. Czego możemy spodziewać się w najbliższym meczu? wydaje mi się, że bramek.

Typy Dnia – 10 maja (piątek)

Wisła Kraków vs Korona Kielce. Kolar w dobrej formie strzeleckiej

Piłkarze Wisły jak i Korony mogą już spać spokojnie, bowiem spadek im nie grozi, w końcu zajmują najwyższe miejsca w grupie spadkowej prawda? no właśnie. Z jakim nastawieniem więc przystąpią obie jedenastki do piątkowego spotkania? czy komuś zabraknie motywacji? Szczerze mówiąc ciężko na to pytanie odpowiedzieć, trzeba by zapukać do szatni obu drużyn i po prostu zapytać samych piłkarzy żartobliwie mówiąc.

Niemniej w tym spotkaniu spodziewam się bramek, co najmniej trzech, za over 2,5 Fortuna płaci 1.72, myślę że warto taki kurs brać. Jak dla mnie kurs zadowalający patrząc na to, jak ostatnio w defensywie prezentują się podopieczni Macieja Stolarczyka, a szczerze mówiąc, nie najlepiej.

Nie mają problemów ze strzelaniem bramek, ale największy właśnie mają z formacją defensywną co w Krakowie może wykorzystać Korona. W ostatnich meczach w każdym tracili bramki, w których najwięcej? w Sosnowcu gdzie przegrali z Zagłębiem 3-4. Z Zagłębiem Lubin przegrali 1-3 czy z Wisłą Płock porażka przed własną publicznością 2-3. Jak więc widać, defensywa Białej Gwiazdy jest rozregulowana do tego stopnia, że w każdym meczu jakieś bramki traci.

Dlatego nie inaczej powinno być w piątek w Krakowie. W ostatniej kolejce w Zabrzu wygrała z Górnikiem 2-1, i popełniłbym samobójstwo, gdybym tym razem stawiał na jej zwycięstwo, bo tak naprawdę o niczym ono nie świadczy. Górnik nie rozegrał najlepszego spotkania, a Wisła zagrała swoje, co jej wystarczyło do wygrania tego meczu.

Podopieczni Macieja Stolarczyka jak widać nie mają problemów ze strzelaniem bramek, ale ich zachowanie w defensywie pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli Zagłębie Sosnowiec które praktycznie żegna się z LOTTO Ekstraklasą strzela im u siebie aż cztery bramki, to o czym to świadczy? no właśnie, na to pytanie najlepiej odpowiedzcie sobie sami. Co prawda Korona jest pod formą, w trzech ostatnich meczach zdobyła zaledwie jeden punkt.

Ostatnio bezbramkowo zremisowała z Miedzią, wcześniej przegrała z Arką Gdynia 0-2 i Wisłą Płock 1-2, ale czy to oznacza że nic nie strzeli w Krakowie? Kto oglądał ostatnie mecze podopiecznych Macieja Stolarczyka rozumie, dlaczego moim typem jest tu over 2,5. W ofensywie mają kim straszyć, jest Kolar, Drzazga czy Peszko, za to w defensywie co cóż, bardzo słabiutko. 9 marca w Kielcach Korona przegrała z Wisłą Kraków aż 2-6, to kolejny powód który skłania do grania na over 2,5.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułAC Milan – Bologna – 6 maja (poniedziałek)
Następny artykułBurnley – Arsenal – 12 maja (niedziela)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.