Wiślacy nie zamierzają żegnać się z ekstraklasą, ich cztery zwycięstwa z rzędu sprawiły, że awansowali na trzynaste miejsce w ligowej tabeli i tym samym znajdują się poza strefą spadkową.

Typy Dnia – 23 lutego (niedziela)

PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków vs Korona Kielce. Typ i Analiza

Kolejne spotkanie rozgrywać będą w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Korona Kielce która także ma dwadzieścia trzy punkty na koncie, ale zajmuje czternaste miejsce w ligowej tabeli.

To więc wspaniała okazja dla Wisły na powiększenie dorobku punktowego, zwłaszcza że przystąpi do tego spotkania w roli gospodarza. Najwięcej punktów w tym sezonie wywalczyła w Krakowie, bo piętnaście, odnotowała pięć zwycięstw i pięć porażek. Jest w tak dobrej formie, że zanosi się na jej szóste zwycięstwo przed własną publicznością.

Oczywiście w naszej ukochanej PKO Ekstraklasie jak wiadomo wszystko jest możliwe, ale moim zdaniem po kursie 1.90 (Fortuna) warto stawiać na zwycięstwo Białej Gwiazdy, bo jest szansa że zdobędzie trzy punkty.

Trzeba powiedzieć głośno i wyraźnie, pod wodzą Artura Skowronka prezentuje się lepiej, nabrała więcej pewności siebie, cierpliwie konstruuje swoje akcje i co też ważne, w najważniejszych momentach zachowuje spokój. I to przynosi efekty, bo Wisła wreszcie punktuje, jest w dobrej formie o czym najlepiej świadczą cztery zwycięstwa z rzędu. Dobrą formę potwierdza także po przerwie zimowej.

W Krakowie wygrała z Jagiellonią 3-0, a w ostatniej kolejce w Lubinie pokonała Zagłębie 1-0. Jeżeli chodzi o ostatnie wyniki Korony, to jej dwa ostatnie mecze z Górnikiem Zabrze i Jagiellonią Białystok zakończyły się bez bramek. W tych meczach miała sporo szczęścia, zwłaszcza w tym ostatnim w Białymstoku gdzie Jagiellonia stworzyła sobie aż trzydzieści sytuacji bramkowych, a mimo to nie zdołała odnieść zwycięstwa, można powiedzieć, zremisowała na własne życzenie.

Wisła jest ostatnio skuteczna i moim zdaniem bez pauzującego za kartki Kamila Wojtkowskiego i kontuzjowanego Łukasza Burligi jest w stanie w niedzielę zainkasować trzy punkty. W ramach ósmej kolejki zremisowała w Kielcach z Koroną 1-1. Dziś jest lepszą drużyną co powinna udowodnić w Krakowie.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułGetafe – Ajax – 20 lutego (czwartek)
Następny artykułAjax – Getafe – 27 lutego (czwartek)
Skuteczne i darmowe typy bukmacherskie dodawane przez znanych z forum bukmacherskie BetOnline Ekspertów. Wysoka skuteczność typów i analiz bukmacherskich. Typy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i sportów wirtualnych.